Gönüllülük Programları

Derneğimizin 2017 – 2020 yılları arası için öngördüğü çalışma alanları dernek tüzüğümüzde mevcuttur. Tüzüğümüzde yer alan çalışma alanlarımız yeni dönem için çeşitlendirilmiştir.

Çocuklar, gençler, engelli gençler, kadın gençler, mülteci çocuk ve gençler hedef kitlemiz arasına girmiştir.

Bilim, teknoloji, kültür-sanat, inovasyon gibi çok sayıda tematik konularda derneğimizde gönüllülük faaliyetleri yürütebilirsiniz. Ayrıca bu faaliyetleri evden, ofisten veya tatilden bile yönetmeniz mümkün. Yeni bir proje başvurusuyla bile bize dâhil olabilirsiniz. Derneğimiz imkânları ölçüsünde size destek olabilmektedir.

Yurtiçi-Yurtdışı seçenekli bir çok projeye, sürece veya ortaklığa dâhil olan derneğimiz sizleri bir çok proje veya faaliyete gönüllü olarak gönderebilir. Seyahat engeliniz yoksa birçok fırsat için derneğimizin sosyal medya hesapların takip etmelisiniz.

Son zamanlarda yaşanan cinsel istismar vakalarından dolayı derneğimiz çeşitli tedbirler almıştır. Çocuk çalışmalarına dâhil olmak isteyen arkadaşlarımızdan referans talep etmekteyiz.

Genç Gönüllüler Derneği, yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası projeler gerçekleştirerek hedeflerine varmayı amaçlamaktadır.